TERMÉK AJÁNLAT          

Ananász és Vanília Illatú Habfürdő - Splash, 500 ml

Gyártó: Splash

Szekció: Kozmetikai termékek

Kategória: Testápolás

Alkategória: Habzó fürdősó

Termék kódja: 820516

Ajánlat száma: 820240

Elérhetőség: készleten

Várható kiszállítás: Max. 5 munkanap

Ár: 1.117 Ft

Ingyenes szállítás
100.000 Ft feletti rendeléskor
A minőség garanciája
számla és megfelelőségi nyilatkozat
Szállítási díj: 2.500 Ft
60.000 Ft feletti rendeléskor
Garantált pénzvisszafizetés
14 napos visszaküldési lehetőség

A termék leírása:

Ananász és vanília illatú fürdőhab - Splash, 500 ml: illatos fürdőhab egzotikus ananász és vanília aromával, B5 provitaminnal és aloe vera kivonattal gazdagítva. Finom formulája hozzájárul a bőrápoláshoz, kellemes frissesség és puhaság érzését nyújtja. A gazdag hab és az édes-gyümölcsös illat minden fürdőzést a kikapcsolódás és a kényeztetés pillanatává varázsol. Tisztítja és tonizálja a bőrt, csodálatosan illatossá téve azt. Ideális aromás fürdőkhöz, különösen a hideg évszakban.

Használat: öntsön megfelelő mennyiségű terméket a meleg vízsugár alá, hogy gazdag habot kapjon. Fürdés után bő vízzel öblítse le a bőrt. Bármikor használható, amikor pihentető és aromás fürdőre vágyik.

Mennyiség: 500 ml.

Gyártó: Splash

A mellékelt fotó informatív jellegű. A termékleírások tájékoztató jellegűek, a gyártók vagy az engedélyezett forgalmazók által benyújtott adatok szerint. Ezek és az ár előzetes értesítés nélkül megváltoztathatóak és nem képeznek semmiféle szerződéses kötelezettséget.

Egyéb termékek, amelyek érdekelhetik:


Mobil verzió használata


Copyright © Esteto.hu