TERMÉK AJÁNLAT          

Mattító és Bőrhibák Elleni Gélkrém Enyhe és Közepes Pattanásokra - Isispharma Teen Derm K Concentrate Anti-Imperfections Concentrate, 30 ml

Gyártó: Isispharma

Szekció: Kozmetikai termékek

Kategória: Arcápolás

Alkategória: Éjszakai krémek

Termék kódja: 825954

Ajánlat száma: 825680

Elérhetőség: készleten

Várható kiszállítás: Max. 5 munkanap

Ár: 8.015 Ft

Ingyenes szállítás
100.000 Ft feletti rendeléskor
A minőség garanciája
számla és megfelelőségi nyilatkozat
Szállítási díj: 2.500 Ft
60.000 Ft feletti rendeléskor
Garantált pénzvisszafizetés
14 napos visszaküldési lehetőség

A termék leírása:

Mattító és Bőrhibák Elleni Gélkrém Enyhe és Közepes Pattanásokra - Isispharma Teen Derm K Concentrate Anti-Imperfections Concentrate, 30 ml: bőrhibák elleni gélkrém, kifejezetten a pattanásokra hajlamos kombinált és zsíros bőrre kifejlesztve. Formulája segít csökkenteni a pattanásokat, mitesszereket és a felesleges faggyút, hozzájárulva a bőr általános megjelenésének javításához. Felületi hámlasztó hatásának köszönhetően elősegíti a bőr megújulását és segít csökkenteni az enyhe és közepes tökéletlenségeket. A könnyű textúra gyorsan felszívódik, anélkül, hogy elnehezítené a bőrt, egységesebb és tisztább megjelenést biztosítva. Nem komedogén, alkalmas a bőrhibákra hajlamos bőr napi ápolására.

Használat: este vigye fel az egész arcra, tiszta és száraz bőrre. Használat közben és a kezelés befejezése után egy hétig ajánlott megfelelő fényvédő használata. Kerülje a szembe jutást. Nem ajánlott terhes vagy szoptató nők számára.

Előnyök: Szebum ellen, Selymesítő.

Mennyiség: 30 ml.

Gyártó: Isispharma

A mellékelt fotó informatív jellegű. A termékleírások tájékoztató jellegűek, a gyártók vagy az engedélyezett forgalmazók által benyújtott adatok szerint. Ezek és az ár előzetes értesítés nélkül megváltoztathatóak és nem képeznek semmiféle szerződéses kötelezettséget.

Egyéb termékek, amelyek érdekelhetik:


Mobil verzió használata


Copyright © Esteto.hu